Drag
close
EN location
search
اتاق خواب مناسب روحیه تان
(4.8)

به نظر شما دکوراسیون اتاق خواب را چگونه می توان خاص و متفاوت کرد؟ چه تغییرات و یا چه رازهایی برای داشتن یک اتاق خواب شیک و مدرن با دکوراسیون زیبا لازم است؟

 

 

اتاق خواب مناسب روحیه تان
view 445 like 19

همانطور که میدانید دکوراسیون اتاق خواب به عنوان بخشی از خانه که شما ساعات بسیاری را در ان سپری می کنید نمی تواند کم اهمیت باشد. اتاق خواب محل استراحت و یا مطالعه است و همانطور که می دانید این نوع فعالیت ها نیازمند فضا و محیطی آرام و با انرژی مثبت هستند که طراحی دکوراسیون خاص و متفاوت می تواند روح نشاط و انرژی را در اتاق خواب شما القا کند.

 

4 نکته برای درست کردن اتاق خواب دلخواه شما:

 1. درست ست کنید:
  پرده را با روتختی و یا قالی را با کاغذ دیواری؟ نه دیگر این افکار را کنار بگذارید و به سراغ تنوع بروید اما بیش از حد رنگها را با هم ترکیب نکنید. بهترین اصل ست کردن اصل سایه روشن و یا سرد و گرم کردن رنگ اتاق خواب است.

   
 2. از وسایل قدیمی برای تزیین اتاق خوابتان استفاده کنید:
  چمدان های بزرگ قدیمی، رو تختی هایی که سال هاست استفاده نمی شوند و قاب عکس های کهنه، همه و همه می توانند اتاق خواب شما را دارای سبک خاص خودش کنند. البته در بازار هم وسایل جدید بسباری که به این سبک ساخته شده اند به فروش می رسند.

   
 3. رنگ های شاد را به اتاق خوابتان راه دهید:
  برای داشتن یک اتاق پر انرژی و شاد و در عین حال آرامبخش به سراغ رنگهای مثل آبی - زرد و.. بروید.


   
 4. از اکسسوری های خاص استفاده کنید:
  استفاده از اکسسوری ها و وسایل تزیینی مناسب می تواند به اتاق شما سبکی ببخشد که ویژه شخص شما باشد. اکسسوری هم بیانگر شخصیت و علایق شما است و هم این امکان را به شما می دهد که با بکارگیری خلاقیت و سلیقه اتاق خوابی متفاوت داشته باشید.

ثبت نظر

مطلب پیشنهادی

خواص درمانی سنگ کوارتز

دسته‌بندی‌های وبلاگ
پروژه مرتبط

آوای فرزین

پربازدیدها وبلاگ