Drag
close
EN location
search
رنگنبندی مناسب اتاق کار
(4.8)

شاید شما هم مثل من باشید, من هر روز ۸ ساعت با کامپیوتر کار می کنم؛ با توجه به این نکته باید رنگ اتاق کار برای من متفاوت باشد تا خستگی چشم ها را کمتر کند، کدام رنگ مناسب جهت دفتر کار بهتر است؟

 

 

رنگنبندی مناسب اتاق کار
view 466 like 77

نکات و توصیه های درباره رنگ و طراحی اتاق کار

 • زمانی که در طول روز ساعات زیادی را با کامپیوتر سر و کار دارید، به دلیل نوری که از طریق مانیتور به چشم می رسد، باید از رنگی استفاده کنید که برای چشم زننده نباشد و به آن آرامش دهد. طبق گفته پژوهشگران رنگ سبز قابلیت مطالعه کردن را افزایش می دهد.
   
 • می توانید از رنگ سبز برای دکوراسیون اتاق کار خود استفاده کنید و هر نیم ساعت یک بار چشم خود را از کامپیوتر گرفته و به رنگ سبز فضا نگاه کنید. رنگ سبز و آبی و سبزآبی، برای دکوراسیون اتاق کار مناسب است، به دلیل آرامشی که دارد.
   
 • رنگ سبز و آبی برای دکوراسیون اتاق کار مناسب هستند و رنگ سبز آبی که ترکیبی از هر دو است، به دلیل آرامشی که دارد و یادآور اقیانوس است، انتخاب خوبی برای دکوراسیون اتاق کار محسوب می شود.
   
 • این نکته هم قابل ذکر است که رنگ سبز و آبی مناسب افرادی است که در محیط کار خود در حال آفرینش و خلاقیت و به دنبال ایده های نو هستند.
   
 • فراموش نکنید که چشم شما باید حداقل ۴۰ سانتیمتر با مانیتور فاصله داشته باشد و زاویه دیدی مستقیم و یا از بالا به مانیتور داشته باشید. اگر حداقل روزی ۸ ساعت با مانیتور کار می کنید، خوردن یک عدد سیب در روز را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

ثبت نظر

مطلب پیشنهادی

تغییر دکوراسیون دیوار با ایده‌هایی جذاب

دسته‌بندی‌های وبلاگ
پروژه مرتبط

آوای فرزین

پربازدیدها وبلاگ