Drag
close
EN location
search
انتخاب دکوراسیون منزل
(4.8)

 همانطور که می دانید انتخاب دکوراسیون خانه بخشی از گزینش های ما در خرید و اجرا است. به همان نحوی که ما در انتخاب لباس و لوازم شخصی سلیقه ی خاص و متفاوت با دیگران داریم برای طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی منزلمان هم سبک مطابق با استایل خودمان را انتخاب می کنیم.

 

انتخاب دکوراسیون منزل
view 659 like 61

به طور کلی سبک های دکوراسیون داخلی به چند بخش اصلی تقسیم می شوند که در دسته بندی بزرگتر شامل دکوراسیون داخلی مدرن و معاصر یا همان سنتی (تردیشنال ) می شوند. کمتر کسی به سراغ انتخاب دکوراسیون داخلی سنتی می رود و اکثرا علاقه مند به انتخاب و اجرای دکوراسیون مدرن به سبک زیرشاخه های ان از قبیل  مینیمال، کلاسیک، آرت دکو، رترو، شهری، محلی، جورجین، ویکتوریایی هستند.

 

انسان های پرهیجان و شاد

به طور حتم می توانید حدس بزنید که این افراد به سراغ دکوراسیون های شاد و پرانرژی و استفاده از رنگهای جیغ در طراحی داخلی استفاده می کنند. باید توجه کنید که دکوراتورهای حرفه ای دنیا زمانی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی منزل برای خانه ی شخصی را دارند ابتدا با صحبت کردن به علائق و روحیات شخص پی برده و سپس انتخب رنگ و طراحی ها را آغاز می کنند. در صورتی که شما فردی پر انرژی هستید باید سبک خانه ی شما پاسخگوی این حس و روحیه باشد.

 

انسان های مدرن و آرام

به طور معمول انسان های آرام به دنبال دکوراسیونی با رنگهای آرام و ملایم هستند. این افراد سبک مینیمال را به هر سبکی ترجیح می دهند چرا که این سبک اصل نظم را در خود دارد و از هر نوع به هم ریختگی به دور است. هرچند افرادی که وسواس های در افکار و رفتار خود دارند نیز از این سبک ها استقبال می کنند.

 

طرفداران دکوراسیون های مجلل

این دسته از افراد اغلب به سراغ استفاده از اکسسوارهایی همچون آینه هایی با قابهای پرکار و ست کردن ویژه و خاصی برای مبلمان و کاغذ دیواری خانه می روند و به طور کلی در دکوراسیون داخلی منزلشان بر هر چیزی ارجح تر می دهند.

ثبت نظر

مطلب پیشنهادی

اصول دکوراسیون شومینه

دسته‌بندی‌های وبلاگ
پروژه مرتبط

آوای فرزین

پربازدیدها وبلاگ