Drag
close
EN location
search
تزئین حمام
(4.8)

از نظر طراحی و تزئین، حمام از مکان هایی است که کمتر مورد توجه اهالی خانه قرار می گیرد. اما این اتاق نیز به توجه نیاز دارد و می توان به زیبایی هر چه تمام تر آن را دکور کرد.

تزئین حمام
view 476 like 39

از کابینت های شیشه ای استفاده کنید

به راحتی می توانید از یک یا دو عدد کابینت شیشه ای برای زیبایی بیشتر حمام استفاده کنید و وسایل شیک حمام یا دارو و .. را در آنها جای دهید.

 

استفاده از طرح سیاه و سفید

از کاشی های سفید بزرگ و چهارچوب های سیاه تا زغالی برای زیباسازی حمام و همچنین برای تاکید بیشتر استفاده کنید. برای این طراحی بهتر است کاشی های کف را به رنگ توسی انتخاب کنید.

 

کاشی چهل تکه را فراموش نکنید

استفاده از کاشی های چهل تیکه در صورتی که به دنبال طرح متفاوت و کاملا خاص می گردید، این ایده بدی نیست. انواع کاشی ها با طرح های مشابه و رنگ های متنوع را با هوشمندی در کنار یکدیگر بچینید.

 

بهره بردن از کاشی های متفاوت 

کمی ایده پردازی کنید. به جای اینکه با استفاده از یک نوع و یک رنگ واحد از بالا تا پایین فضای حمام را کاشی کنید. بخشی از فضا را انتخاب و کاشی های متفاوت و کاملا متضاد در آن کار کنید. به طور مثال، در میان کاشی های مشکی، می توانید کاشی های سفید و گلدار به کار ببرید تا زیباتر دیده شوند.

 

از چوب و فلز استفاده کنید

چوب «مخصوصا اگر از نوع بافته شده باشد» حس گرما و از سوی دیگر فلز، نوعی نیرو و شادابی به محیط می بخشند. این دو در ترکیب با یکدیگر بسیار جذاب و زیبا دیده می شوند. برای ایجاد جایی برای قرار دادن صابون از تاقچه های چوبی استفاده کنید و سبد فلزی نیز گزینه مناسبی برای قرار دادن حوله و لباس های تمیز است.

 

نقش قاب عکس و گلدان

مجسمه های کوچک، تابلوهای عکس  و گلدان های سبز و واقعی، همگی می توانند باعث زیبایی بیشتر فضا بشوند و به حمام یک شخصیت منحصر به فرد می بخشند.

 

استفاده از قفسه های چوبی برای جاصابونی

به عنوان جای صابون و دیگر وسایل حمام از قفسه های چوبی زیبا استفاده کنید. این قفسه ها باعث زیباتر دیده شدن سینک روشویی می شوند.

 

استفاده از قفسه زیر سینک

در زیر سینک دستشویی می توانید یک طبقه برای قرار دادن وسایل نصب کنید. داخل آن نیز می توانید انواع حوله و دیگر وسایل حمام را قرار داد.

ثبت نظر

مطلب پیشنهادی

نکاتی برای چیدمان لوازم دکوری

دسته‌بندی‌های وبلاگ
پروژه مرتبط

آوای فرزین

پربازدیدها وبلاگ