Drag
close
EN location
search
چیدمان ایده‌آل شما
(4.8)

همانطور که می دانید، در دسترس بودن لباس‌ها، لوازم شخصی، كیف و كفش در اتاق خواب و نوع چیدمان آنها یكی از بزرگ‌ترین دغدغه خانم‌های خانه‌دار است.

چیدمان ایده‌آل شما
view 349 like 11

ساده‌ترین و كاربردی‌ترین نكات برای سامان بخشیدن به اتاق خواب و کمد را در ادامه مطالعه خواهید کرد.

  • از هر فضای خالی باید به نحو احسن استفاده كرد، بنابراین در اتاق خواب فضای خالی زیر تخت بهترین محیط برای نگهداری برخی از وسایل، لباس‌ها و ملحفه‌هاست. تنها كافی است با كمك سبدها، كشوها یا جعبه‌های چوبی كوچك فضایی مناسب و امن برای این وسایل زیر تخت در نظر گرفت.
  • برای جمع آوری لباس‌ها و ملحفه‌های كثیف و استفاده شده، بهترین كار آویزان كردن كیسه‌ای پارچه‌ای پشت در اتاق خواب است تا لباس‌های پوشیده شده را درون آن گذاشته و هر هفته آنها را برای شست‌وشو جمع‌آوری كنیم.
  • پشت در اتاق خواب از گیره‌های S مانند برای آویزان كردن كلاه و چترهای مردانه، زنانه و كودكانه‌ای كه در خانه دارید، استفاده كنید.
  • اگر همسرتان علاقه زیادی به دستمال گردن وكمربند و انواع و اقسام آنها را در كمد لباس‌ دارد، بهترین راه برای نظم بخشیدن به آنها استفاده از یك جعبه مشبك است كه هر یك از دستمال‌ها را تا كرده و مرتب درون یكی از شبكه‌های آن قرار دهید. به این ترتیب دستمال‌ها چروك نمی‌شوند و دسترسی به آنها نیز آسان‌تر می شود.
  • اگر در خانه پارچه‌های قدیمی و بدون استفاده دارید از آنها برای دوختن كیف‌های پارچه‌ای استفاده كنید و از این كیف‌ها برای تمیز نگه داشتن كفش‌ها و كیف‌های دستی خود به کار ببرید.
  • اگر در اتاقتان آرشیوی از روزنامه یا مجله‌های مختلف دارید و از جا مجلهای استفاده نمیکنید توصیه می‌كنیم برای هر یك از آنها فولدر یا پوشه‌ای تهیه كنید و آنها را با سلیقه در قفسه‌ها قرار دهید.

ثبت نظر

مطلب پیشنهادی

تغییر دکوراسیون دیوار با ایده‌هایی جذاب

دسته‌بندی‌های وبلاگ
پروژه مرتبط

آوای فرزین

پربازدیدها وبلاگ