Drag
close
EN location
search
درباره ما

شرکت آفرمجری و طراح صفحات کوارتز، سنگهای طبیعی و سرامیک درایران می باشد. این مجموعه با بیش از 10 سال سابقه در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بهره گیری از نیروهای متخصص، موفق به تولید و اجرای انواع محصولات با تکنولوژی روز دنیا شده است. شرکت آفر با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان اسپانیایی وهمچنین استفاده از ماشین آلات مدرن، به کیفیت و توانایی متفاوتی در اجرای پروژههای خاص و گسترده به مجموعه ای ویژه در صنعت سنگ بدل گشته است.

 

 

اهداف

این شرکت همواره حوزه فعالیت خود را در جهت فراهم آوردن بهترین مصالح از لحاظ مرغوبیت، تنوع و دوام، با رویکردی نوآورانه گسترش داده است. آفر هدف را بر آن نهاده تا به عنوان پیشگام و الگو در این صنعت به بالاترین حد از رضایتمندی مشتری دست یابد.

 

اهداف شرکت آفر

 

تجهیزات و ماشین آلات شرکت آفر

شرکت آفر با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و روز دنیا در تمامی مراحل تولید احتمال خطای انسانی را به پایین ترین میزان خود رسانده و کلیه ی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای اروپا و  ماشین آلات مدرن ایتالیایی تولید می شود.

 

ابزارالات و ماشین آلات

 

اجرا و نظارت شرکت آفر

مقوله اجرا یکی از بحث برانگیزترین و پر چالش ترین مباحث در صنعت ساختمان می باشد. شرکت آفر وقت و انرژی مضاعفی را صرف تحلیل مشکلات اجرایی و ایجاد راهکارهای علمی برای رفع این مسائل نموده است. برخی از اقداماتی که برای پیشبرد و اهداف شرکت در زمینه اجرا انجام شده است به شرح زیر می باشد:

  1. تهیه دستورالعمل های اجرایی مشخص برای مدیریت فنی و بخش نظارت
  2. انتخاب تیم های اجرایی تنها پس از طی کردن مراحل گزینش و آموزش
  3. الزام تیم های اجرایی به عقد قراردادهای تعهدآور با شرکت
  4. آموزش سیستماتیک مسئولین بخش نظارت و کارگری
  5. نظارت مستمر بر پروژه ها

 

اجرا و نظارت شرکت آفر

 

نمایندگی های شرکت آفر

 

نمایندگی های شرکت آفر

شرکت آفر